Su ürünlerinde yeni ufuklar - DBCMAG02: Plastik kirliliğiSu ürünleri sektörüne dair vizyoner yenilikleri bir arada sunması bakımından Türkiye’de bir ilk: Su ürünlerinde yeni ufuklar.

Derginin ikinci sayısının konusu ise su ürünleri sektörünün geleceğini doğrudan etkileyecek olan PLASTİK KİRLİLİĞİ.

denizdenbabamciksa.com’da daha önce yayınlanmış içeriklerin genişletilmiş sürümleri ve sadece bu mecra için özel olarak geliştirilmiş içerikleriyle Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar – DBCMAG02 yayında. Bu dergi, su ürünleri sektörüne dair vizyoner yenilikleri bir arada sunması bakımından Türkiye’de bir ilk.

Her sayısında su ürünleri sektörünü ilgilendiren farklı, güncel ve detaylı bir konuyu işleyen Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar dergisinin ikinci sayısının kapak konusu, su ürünleri sektörünün geleceğinde oldukça etkili ve önemli bir sorun haline gelecek olan plastik kirliliği.

Plastik kirliliğinin nedenlerini ve çözüm önerilerini incelediğimiz yeni sayımızın diğer konu başlıkları arasında, ilk sayıda da kendine yer bulan “Kızıldeniz Göçmenleri” ve “Akdeniz’de soyu tehlike altında olan türler” de var. Bu başlıklarda ise konuklarımız Balon balığı ile Kırmızı mercan.
Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar dergisinin yeni sayısındaki diğer başlıklar ise sektördeki işlerin başlangıç noktası olan kuluçkahane, yem optimizasyonu, parazitlerle mücadele ve teknoloji başlıkları oluşturuyor.

Kendine çevremizdeki her alanda kullanım alanı bulan plastiklerin gösterişli renklerinden yola çıkarak yeniden tasarlanan sayfa yapısıyla ve kolay anlaşılır başlıklaryla 2020 yılının Ocak ayının başında yayınlanan dijital dergi, öncelikli olarak Aralık ayının sonunda denizdenbabamciksa.com adresinde yer alan e-mail formuna e-posta adresini bırakan kişilere, ardından da aynı ayın son haftasında Telegram grubuna üye olmuş su ürünleri sektörü çalışanlarına açıldı.

İNDİR

Yorum Gönderme

0 Yorumlar