Su ürünlerinde yeni ufuklar - DBCMAG01: ALGSu ürünleri sektörüne dair vizyoner yenilikleri bir arada sunması bakımından Türkiye’de bir ilk: Su ürünlerinde yeni ufuklar.

Derginin ilk sayısının konusu ise su ürünleri sektörü içinde çok önemli bir yere sahip olan ALG.

denizdenbabamciksa.com’da daha önce yayınlanmış içeriklerin genişletilmiş sürümleri ve sadece bu mecra için özel olarak geliştirilmiş içerikleriyle Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar – DBCMAG01 yayında. Bu dergi, su ürünleri sektörüne dair vizyoner yenilikleri bir arada sunması bakımından Türkiye’de bir ilk.

Her sayısında su ürünleri sektörünü ilgilendiren farklı, güncel ve detaylı bir konuyu işleyecek olan Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar dergisinin ilk kapak konusu, su ürünleri sektörünün diğer sektörlerle de etkileşimini güçlendirip kuvvetlendirecek olan ALG.

Özellikle Uzak Doğu’da önemli bir tüketimlik su ürünü olan su yosunlarının farklı kullanım alanlarına özet haline bakış atarken aynı zamanda su yosunu yetiştiriciliğinin ilk kurallarını öğrenip su yosunlarının diğer sektörlerle nasıl bağlantı sağlayabileceği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Su Ürünlerinde Yeni Ufuklar dergisinin ilk sayısındaki diğer başlıklar ise ekolojik dengenin önemli bileşenlerinden olan mercanlar, çift kabuklular ve şu anda global bir sorun olarak kabul edilebilecek olan göçler ve istilacılık.

Minimal bir tasarım ve kolay anlaşılır başlıkları ile Haziran ayının başında yayınlanan dijital dergi, öncelikli olarak Mayıs ayının ikinci haftasında denizdenbabamciksa.com adresinde yer alan e-mail formuna e-posta adresini bırakan kişilere, ardından da aynı ayın son haftasında WhatsApp grubuna üye olmuş su ürünleri sektörü çalışanlarına açıldı. 2 Haziran 2019 tarihinden itibaren de yine aynı adresten ücretsiz olarak indirilebilir.

İNDİR

Yorum Gönder

0 Yorumlar